Jakékoliv dotazy posílejte na e-mail: life-of-the-sims@email.cz
Náš blog nyní i na facebooku a youtube! :)
FB:Life-of-the-sims-DĚKUJI ZA KAŽDÝ LIKE

Přidejte si mě na webu the sims 3, pod jménem anicka625 :-)

2.díl Twilight

16. června 2010 v 17:49 | AĐĐie ;))* |  Twilight
Neměla sem moc času na komixy ;) Takže →

V dopise, který Belle přišel v minulém dílu stálo, že její manžel Edward Cullen se tajně schází s Belliným nejlepším kamarádem Jacobem. Jacobovi se té noci zdál i podivný sen. Byl o Belle, která se chystala skočit z útesu. Jacob se rychle vzbudil a zkontroloval Bellinu ložnici. Vše bylo v naprostém pořádku a tak si řekl, že sen neměl význam.


Celý tento díl a i příští se odehrává druhé noci, když už Jacob na svůj sen úplně zapomněl. Ale Bella bohužel musela na anonymní dopis pořád myslet. Celý den se chovala jako by nic, ale v hlouby duše cítila zlobu. O několik hodin později řekl Jacob Edwardovi co se mu minulé noci zdálo. Edward si uvědomil, že mu Bella dala vzkaz na lednici. Stálo tam, že se jde projít kousek od domu k pláži.


life-of-the-sims
Edward ten sen bral vážně a rychle se rozběhl k nejbližší skále. V hlavě mu při běhu proudilo několik otázek. Byl Jacobův sen pravdivý ? Jestli ano, proč by se Bella chtěla zabít ? Proč, proč, proč ? Zabila už se Bella ? Doběhnu k ní včas ? Snad ANO_! Vždyť já Jakea nemiluju, řekl si Edward. '' To byl jenom blbý úlet''. Zjistila snad Bella tohle ? ''Prosím, bože, já ji nechci ztratit.''


life-of-the-sims
Edward konečně viděl Bellu. Zrovna se rozbíhala. Chtěla s životem zkončit jen kvůli vztahu Jacoba a Edwarda. A to byl prý jenom úlet. Bella to jako ''úlet'' tedy vážně nebrala. Jen běžela a u toho brečela. Proč jí tohle Edward udělal ? Proč jí její nejlepší přítel vzal manžela ? Stejně jako Edward, měla Bella plno otázek. Vždyť ona ani nepřemýšlela, že by se něco takového mohlo stát.


life-of-the-sims
Od zbrklého odběhnutí Edwarda už uběhla dlouhá doba a proto Jacob také začal věřit svému snu. Rozběhl se za Bellou a Edwardem. Doufal, že sen nebyl pravdou. Styděl se za to, co udělal svojí nejlepší kamarádce. Copak by tohle někdo udělal jednomu ze svých nejbližších ? Lidé jsou toho asi schopní. Mrzelo ho to. Věděl, že by měl odejít, ale nechtěl. Neudělal to.


life-of-the-sims

Když Jacob dorazil na místo, nebyl zrovna nadšen. V povzdálí viděl Edwarda a Bellu. Líbali se. Jacobovi to trhalo srdce. Sám nevěděl z jaké části. Koho z nich miluje ? Každopádně, oboum zkazil vztah i manželství. Asi nic už ho neomluví. Právě si uvědomil snad nejdůležitější věc. Přišel na to, koho z nich miluje. Byla to Bella. Měl plnou hlavu myšlenek. Tak takhle bolí láska ? Asi ano. Bude to láska. Ale co se vlasně stalo ? Sen nebyl pravdivý ? Ale byl. Když se Bella rozbíhala, tak jí uřícený Edward rychle chytnul za paže. Akorát včas. Rychle ji políbil, až zapomněla, co jí vlastně udělal. Zase ho milovala a nevěděla, že to, jak podvedla Edwarda může takhle bolet. Všichni byli šťastní, až na Jacoba.


life-of-the-sims
Jacob udělal nejhorší věc, kterou mohl udělat. Chtěl se pomstít za to, že ho Bella nemiluje. Běžel za Edwardem a políbil ho. Nepřipadalo mu to trapné, protože už to bylo jen REPETE pro pomstu. Bella se naštvala, až skoro brečela. Chtěla ho zabít_! Ale koho ? Jacoba_! To on podle ní za všechno mohl. Edwarda už si udobřila.


life-of-the-sims
Hned co se Edward odrthl od Jacoba, začal urážet. Jacobovi to ale nijak zvlášť nevadilo. V tuto chvíli se stali nepřáteli. Tak dlouho se hádali, až se nenáviděli. Vždyť se milovali_! Nebo snad ne ? Jejich přátelství vzešlo ve vztah a jejich vztah vzešel v nenávist.

Rozvede se Bella s Edwardem ?
Nebo sním zůstane ?
Co se stane mezi Jacobem a Edwardem ? 

Všechno v dalším nejkratším díle se dozvíte už za pár minutek ;)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 anicka625 anicka625 | Web | 16. června 2010 v 19:23 | Reagovat

Wow :-D

2 AĐĐie ;) ♥ AĐĐie ;) ♥ | E-mail | Web | 17. června 2010 v 7:40 | Reagovat

:-D zápletka :-D  :-D

3 sims3-story sims3-story | 8. listopadu 2010 v 18:30 | Reagovat

Suproš komiks :) Jestli chceš tak kouknni můj, ale ten tvůj je 100% lepší ;-)

4 Pétísek 12 Pétísek 12 | 20. listopadu 2011 v 7:05 | Reagovat

Je to zvláštní komiks, ale mě se líbí, takže palec nahoru! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama