Jakékoliv dotazy posílejte na e-mail: life-of-the-sims@email.cz
Náš blog nyní i na facebooku a youtube! :)
FB:Life-of-the-sims-DĚKUJI ZA KAŽDÝ LIKE

Přidejte si mě na webu the sims 3, pod jménem anicka625 :-)

Úvod SECRET

8. června 2010 v 21:03 | anicka625
www.life-of-the-sims.blog.cz z pohledu Heart


www.life-of-the-sims.blog.cz
Čauky! Jsem Heart.Žiju s tátou v malý...no dalo by se říct kostce.Náš dům a všechny ostatní na vesnici má bílou omítku,bílou střechu a jak už jsem řekla je to kostka.Je tu prostě všechno bílé.Někdy si myslím že se z té bílé asi zblázním! Naše vesnička ani nemá název. Je to prostě velké nic světa a my tomu říkáme "Bílá vesnice". Když se chceme dostat někam mezi lidi,nastoupíme do autobusu a jedeme. "Škola " tady je,krám taky takže se odsud skoro nehnu.Proto se těším až dostanu řidičák.Konečně mi táta koupí auto a já se budu do večera někde courat.
www.life-of-the-sims.blog.cz
Můj táta...někdy je jak malé dítě. Ale mám ho ráda. Beru ho spíš jako kámoše.Když se ho zeptám na něco o mámě tak mi nic neřekne. Jen divně mlčí a jde do svého pokoje.Vždy vidím jak se mu klepou ruce. Asi ho opustila ona protože kdyby ne tak je v pohodě. Stejně se nic nedovím...Po ženských nějak netouží takže si žijeme sami dva pohodáři.
www.life-of-the-sims.blog.cz
A co škola? Nedá se tomu říkat škola...Je to bílá kostka s dvěma místnostmi a záchodem.Venku je malé náměstíčko s fontánou.Když mám opravdu dlouhou chvíli sednu si sem na lavičky a jen tak pozoruju mraky. Vítr mi víří vlasy a já si strčím do uší sluchátka.Pustím si oblíbenou písničku a uplně vypnu...
www.life-of-the-sims.blog.cz

Ve "třídě" jsme 4.Já vlastně ani nevím jak se všichni jmenují.S nikým se nebavím.Jen občas zajdu do krámku staré Astry.Je to skvělá paní.To já nevím kde mám zbytek rodiny.Škola je pořád odemčená tak si sem občas sednu.Ani nevím proč.Je to jenom zvláštní žlutá místnost kde jsou 4 stoly,4 židle,knihovna,učitelky stůl+ starej křáp.Nic zajímavého.Ani  tabuli tady nemáme.Ale prý ji dodají někdy za týden.Jako obykle se zvednu ze židle a jdu domů.Nevím co mám dělat protože je teprv odpoledne.
www.life-of-the-sims.blog.cz
Jestli má být tohle tělocvična tak já jsem asi Budha...Pár posilovacích strojů,baletní tyč,parkety a hromádka sportovních potřeb na zemi.Je tu cítit nějaký smrad.Prostě smrad.Nedá se to popsat slovy. 
www.life-of-the-sims.blog.cz

Tohle? Carol. "Královna školy "...Taková naše barbie. Někdy se zeptá jestli s ní nejdu nakoupit nebo na nehty a hned si myslí že se stanu její služkou nebo tak něco. Není jako ostatní královny škol.Hlavně královna 4 holek ani nejde být. Zajímalo by mě kde má rodiče. Bydlí totiž u učitelky. I když je její táta nějaký boháč co vlastní stovky hotelů, ona žije v malé garsonce u učitelky. A ještě ke všemu s učitelky dcerou.Naprosto to nechápu. A ani nevím kam si dává všecko oblečení.
www.life-of-the-sims.blog.cz
Jen tak si lehnu. Zabořím se do měkké matrace. Není tady naprosto nic. K bazénu se mi nechce,na brusle taky ne. Tak co budu dělat? Dnes asi budu mít na programu čumění do zdi. 
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 AĐĐie ♥ ;P AĐĐie ♥ ;P | E-mail | Web | 16. června 2010 v 9:58 | Reagovat

Řekla bych, že tohle je ještě lepší komix :-) víš, že teď s Emou nemám moc času → tak se ale pokusím dodělat ho a vymyslet něco extra :-P  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama