Jakékoliv dotazy posílejte na e-mail: life-of-the-sims@email.cz
Náš blog nyní i na facebooku a youtube! :)
FB:Life-of-the-sims-DĚKUJI ZA KAŽDÝ LIKE

Přidejte si mě na webu the sims 3, pod jménem anicka625 :-)

Duben 2011

Hobití domek

29. dubna 2011 v 12:41 | anicka625 |  domy3
Ahoj! Stahujte hobití domek! :) Tady je odkaz přímo na tu stránku :) Je od JarkyD ;)


Zpovědníček

22. dubna 2011 v 21:39 | anicka625 |  Moje kecy
Skoro po měsíci jsem otevřela svojí složku s blogy o The sims a všechny je projela. Skoro po měsíci se mi zase začalo stýskat.
Ano, asi to znamená že jsem zpět. Ale co vám budu slibovat? Radši nic, protože jak všichni víme, sliby chyby. Uvidím, zda na tenhle blog teď někdo přijde, ale co se dá dělat. Mám ale jediný problém. Vůbec nevím co přidávat. Mojí tvorbu nečekejte, Sims teď zapínat vážně nebudu, protože by mi zase trvalo půl hodiny než bych vyfotila nějakou fotku a to mě vážně nebaví. Asi byste se měli připravit na velkou invazi obrázků, downloadů a mojech keců. O ničem jiném to teď asi nebude. Ale snad se vám tu bude líbit i přes to. Jo, já zapomněla, soutěže ;D Stejně si myslím že už to asi nebude jako dřív. Teď jsem se docela přenesla do jiného světa blogů, do světa, který byste mohli, a většina z vás bude, považovat za dětinský, ale je to svět Littlest pet shop. Jojo, hračky. Asi moc nevíte co to je, ale reklamu v Tv jste už viděli :D Tak a tady je ten blog. No tím bych mohla svůj nepřehledný proslov ukončit a zatím se s vámi rozloučit. Tak tedy spánem bohem ;)

Vaše Anicka625

Neaktivita..

3. dubna 2011 v 19:43 | anicka625 |  Moje kecy
Ahojj. Tak se tu zase ozývám s článkem. Nezlobte se že už nejsem tak aktivní, ten čas na to zas přijde. Teď se zabývám hlavně školou a mým druhým blogem. Kdybych vám sem napsala o čem je asi byste si mysleli že jsem jako malé mimino ;D No, každopádně doufám že vám nebude vadit tak jeden nebo dva články týdně, až zase začnu být aktivní to poznáte. Nekončím, to ne, ale nechci aby na mě všichni zapomněli a odstraňovali si mě z Affs protože nejsem aktivní ;D Upřímně, jiní lidé než blogeři těch blogů na který jste napsali vám koment nenapišou. A tak to prostě je, nikdy váš blog nebudou navštivovat lidi pokud vy nebudete aktivní. A já vím že už to tu opadlo, není tu zábava není tu žádný život, ale jak se znám mě do toho zas ta chuť dostane ;D Tak zatím sbohem ;) Vaše anicka625 :))